[vc_row][vc_column][vc_column_text woodmart_inline=”no” text_larger=”no”]

Herbal Marketim, müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanları, e-posta vb.) toplamaktadır. Müşteri gizliliği ve güvenliği bizim için önemlidir ve bu bilgiler sadece Herbal Marketim bünyesinde kullanılmaktadır. Toplanan kişisel bilgiler, aşağıdaki amaçlar için kullanılmaktadır:

 

Dönemsel kampanya çalışmaları.

Müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetleri.

İstenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmaları.

Herbal Marketim, üyelik formlarından topladığı bilgileri, üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

E-posta adresleri ve üyelik formlarında istenilen kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlanan istatistiksel veriler, Herbal Marketim müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herbal Marketim’den gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Herbal Marketim veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında saklanmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemler Herbal Marketim arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmektedir.

Herbalmarketim.com’a ulaşmak ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz:

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][woodmart_popup shape=”semi-round” id=”contact-form-popup” width=”900″ woodmart_css_id=”653acb094ce54″ title=”İletişime Geç” full_width=”no” button_inline=”no” responsive_spacing=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfcmVzcG9uc2l2ZV9zcGFjaW5nIiwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2NTNhY2IwOTRjZTU0Iiwic2hvcnRjb2RlIjoid29vZG1hcnRfcG9wdXAiLCJkYXRhIjp7InRhYmxldCI6e30sIm1vYmlsZSI6e319fQ==” wd_hide_on_desktop=”no” wd_hide_on_tablet=”no” wd_hide_on_mobile=”no” bg_color=”eyJwYXJhbV90eXBlIjoid29vZG1hcnRfY29sb3JwaWNrZXIiLCJjc3NfYXJncyI6eyJiYWNrZ3JvdW5kLWNvbG9yIjpbIiBhIl0sImJvcmRlci1jb2xvciI6WyIgYSJdfSwic2VsZWN0b3JfaWQiOiI2NTNhY2IwOTRjZTU0IiwiZGF0YSI6eyJkZXNrdG9wIjoiIzJlNmJjNiJ9fQ==”][html_block id=”211″][/woodmart_popup][/vc_column][/vc_row]

Top